Manron School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manron School

We are back again
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Реализация в България

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Could`Be
Admin
Could`Be


Male Брой мнения : 345
Age : 33
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Реализация в България Empty
ПисанеЗаглавие: Реализация в България   Реализация в България EmptyСъб Фев 02, 2008 12:37 pm

Има ли според вас реалицация в България за НАС младите?Може ли да постигнем мечтите и целите си тук в родината или няма да бъдем оценени?Мненията ви по тази тема тук!
Върнете се в началото Go down
https://manron.bulgarianforum.net
Amor Gitano
Don't Blame Me ... I'm JuSt a RoCk StaR



Female Брой мнения : 231
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Реализация в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реализация в България   Реализация в България EmptyСъб Фев 02, 2008 1:06 pm

Колко мога да пиша по тази тема, хе хее, само дето сега ме мързи.
Така да видим.
В България реализация за мен почти няма!Или ще те открие Слави и ще си звезда един, два, три месеца по време на някое шоу и след тфа и то само ако наистина го можеш, ще имаш шансове да се опиташ да направиш нещо.Или вариация две да се фолк див или дива.Офф, мразя чалга.Вярно слушам я в дискотеката, но за мен това ( има и няколко изключения, ама и те колко стока са не знам ) не е съвсем музика.Както и да е не говоря за чалгата.
Проблема на БГ пазара е, че българина не се приспособява лесно към новостите.Той се обича народното и колкото и да твърди, че не понася нещо, живее примирено с него, защото му е свикнал!Това е тъжната и горчива истина.
Да кажем в музикален аспект.От години не е изгрявала нова звезда освен на най-утвърдената и развита в БГ фолк сцена.Пак казвам, нямам толкова против поп фолка.Има разлика между чалга и фолк де!Има я.
Реализацията е трудно нещо.Иска труд, иска поне някакви познати, иска късмет!Без късмет не можете да отречете не става работата.Разбира се трябва образувание, талант.Абе много неща.
В момента дори не мога да стигна до основната си мисъл, защото преди това имам да кажа доста други неща относно шансовете в БГ, но ще пропусна голяма част от мислите си.
С една дума искат се много неща, но е постижимо!Разбира се аз вече съм спряла да вярвам, че всеки успява.Забравих да вметна всичко в тоя живот струва пари, много пари Wink
Върнете се в началото Go down
Could`Be
Admin
Could`Be


Male Брой мнения : 345
Age : 33
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Реализация в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реализация в България   Реализация в България EmptyСъб Фев 02, 2008 1:16 pm

За мен реализация ж България няма.Ясен пример да каажем един даскал с висше образовние си е пропилял 4 години от живота да у4и и взема 350 лева а да кажем един барман сас средно образование полъ4ава 1000.Ще попитам аз - в коя европеиска даржава саществува този парадокс - занещите и можещите да вземат по малки заплати.Ем нормално е един млад българин да търси спасенеи зад граница зашото знае 4е там ше бъде оценен.
Върнете се в началото Go down
https://manron.bulgarianforum.net
monah
Ученик в Заран
monah


Male Брой мнения : 53
Age : 35
Registration date : 26.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Реализация в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реализация в България   Реализация в България EmptyНед Фев 03, 2008 11:37 pm

Не знам за мен реализация винатги има. Може би към днешна дата България не е най-страхотната страна за реализация, но това не означава, че не можеш да реализираш потенциала си. Ако го имаш и ако го правиш със сърце и душа, винаги ще се намери начин. Хората не остават незабелязани. Проблема при нас е че сме по-малко от 8 милиона и реализацията на какъвто и да е пазар е трудна, просто защото хората са малко, пък и нека си го кажем - няма достатъчно пари. За съжаление живота е наистина твърде материален, но това не означава, че не можеш да се реализираш. А и самата дума - РЕАЛИЗАЦИЯ - от всеки се разбира различно. За мен лично би било достатъчно да съм учител и не зависимо от заплатата ми да науча някого на нещо. За друг обаче не е достатъчно да си доволен от себе си и да нямаш пари да изхраниш семейството си. За трети пък да си известен означава да си реализиран. Не знам, хора всякакви, разбирания различни. Всеки има право да търси щастието си където и в каквото поиска, но за мен, ако желаеш нещо и го постигнеш, не е важно каква заплата ще взимаш, не е важно да си известен. Поне за мен е така.
Върнете се в началото Go down
Проф. Стомп
Преподавател по Отвари
Проф. Стомп


Male Брой мнения : 12
Registration date : 09.07.2008

Character sheet
Описание на Героя:

Реализация в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реализация в България   Реализация в България EmptyПет Юли 18, 2008 7:09 pm

Ами в повечето неща няма.Според мен БГ може да се превърне в една прекрасна и просперираща страна, като много други в момента та дори и повече! Но проблемът е у хората и в това, че трудно приемаме новостите както вече беше споменато в по-горните мнения.
Върнете се в началото Go down
Could`Be
Admin
Could`Be


Male Брой мнения : 345
Age : 33
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Реализация в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реализация в България   Реализация в България EmptyЧет Юли 24, 2008 10:48 am

По лично мое мнение реализяцията е в някои градове и то само в някои области.Като цяло, обаче се чудя има ли по - нагли управляващи от нашите.Сегашният доклад на Европейската комисия е супер плашещ със спиране на всички възможни пари по всички възможни програми, а нашите управляваще се хилят и казват, че обичат предизвикателствата.Това нормално ли е според вас?
Върнете се в началото Go down
https://manron.bulgarianforum.net
Sponsored content





Реализация в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реализация в България   Реализация в България Empty

Върнете се в началото Go down
 
Реализация в България
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Manron School :: Свободна зона :: Дискусии-
Идете на: