Manron School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manron School

We are back again
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво се прави тук?

Go down 
+2
Никол Фокс
Could`Be
6 posters
АвторСъобщение
Could`Be
Admin
Could`Be


Male Брой мнения : 345
Age : 33
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Какво се прави тук? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво се прави тук?   Какво се прави тук? EmptyНед Дек 23, 2007 10:21 pm

Корабът Бако е вашият превоз към Замъкът Манрон.Понеже замъкът се намира в вечно заледените пустини - корабът се звижи в подземните води и изплува на повърхността на водопада.Вашата задача тук е под формата на РП да обесните как ви е преминало пътуването - впечатления,случки.
Тук се срещате и влизате.Когато си намерите каюта правите нова тема и описвате преживяванията си в каютата отделно Wink

Не знам Neutral Значи тръгвате от пристанището!!!Там, с който тръгнете - тръгнете!Търсите си каюта с него.Каютите са по двама и трима, но във веднъж записана за двама каюта трето легло не влиза!
Ира
Върнете се в началото Go down
https://manron.bulgarianforum.net
Никол Фокс

Никол Фокс


Female Брой мнения : 27
Age : 31
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Какво се прави тук? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се прави тук?   Какво се прави тук? EmptyВто Дек 25, 2007 9:11 pm

С няколко минути закъснение от водата се издигна огромен подводен кораб.След изплуването му на повърхността,той равълнува водите,а вълните станаха по-голями.Времето бе слънчево,но изобщо не бе топло.Ник се надяваше да завали сняг,но вероятността бе малка.Момичето стана от пейката и се запъти към корабът,даде път двама малчугана и се качи.Корабът беше страхотех,и оправда очакванията на момичето.Остави багажа си в определеното помещение и тръгна да оглежда.И тъй както си бе непохватна се спъна още в първия човек,оито видя.
Върнете се в началото Go down
Amor Gitano
Don't Blame Me ... I'm JuSt a RoCk StaR



Female Брой мнения : 231
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Какво се прави тук? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се прави тук?   Какво се прави тук? EmptyВто Дек 25, 2007 9:15 pm

-Опа.Извинявай.-смотулеви Мария и се поизправи.-Аз съм нещо като заместник директор.Приятно ми е!Мария-Паола!
Тя подаде ръка и поизтупа панталона си.
Върнете се в началото Go down
Никол Фокс

Никол Фокс


Female Брой мнения : 27
Age : 31
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Какво се прави тук? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се прави тук?   Какво се прави тук? EmptyВто Дек 25, 2007 9:18 pm

-Никол,и на мен ми е приятно.Ами аз съжалям за това,малко съм непохвтна..е не малко-каза тя и подаде ръката си-Значи вие сте замесник директорката,искам да ви поздравя за кораба,страхотен е-каза Ник като се опита да звучи подмазвачески.
Върнете се в началото Go down
Amor Gitano
Don't Blame Me ... I'm JuSt a RoCk StaR



Female Брой мнения : 231
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Какво се прави тук? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се прави тук?   Какво се прави тук? EmptyВто Дек 25, 2007 9:19 pm

-Ахах, не благодари на мен.-засмя се Мария.-Е, от кой дом се надяваш да си?
Върнете се в началото Go down
Никол Фокс

Никол Фокс


Female Брой мнения : 27
Age : 31
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Какво се прави тук? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се прави тук?   Какво се прави тук? EmptyВто Дек 25, 2007 9:21 pm

-Ами честно казано..нямам предтава,но имам чувството че ще или Зарон или Пепър-каза тя като се почеша по главата-но ще видим.
Върнете се в началото Go down
Could`Be
Admin
Could`Be


Male Брой мнения : 345
Age : 33
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Какво се прави тук? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се прави тук?   Какво се прави тук? EmptyВто Дек 25, 2007 9:22 pm

В това време влезе Could`Be.Той не очакваше че в каютата има някой и леко се стресна...
Върнете се в началото Go down
https://manron.bulgarianforum.net
Amor Gitano
Don't Blame Me ... I'm JuSt a RoCk StaR



Female Брой мнения : 231
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Какво се прави тук? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се прави тук?   Какво се прави тук? EmptyВто Дек 25, 2007 9:24 pm

Ние не сме в каюта, а на входа на кораба.

Мария се замисли и се усмихна на момичето.
-А ето го и самият директор.-тя помаха.-Е, аз отивам към каютите, защото искам от тези по-далеч от кухнята.Ще дойдеш ли с мен?-тя погледна Никол.
Върнете се в началото Go down
Никол Фокс

Никол Фокс


Female Брой мнения : 27
Age : 31
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Какво се прави тук? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се прави тук?   Какво се прави тук? EmptyВто Дек 25, 2007 9:28 pm

-Ник погледна към директора и после каза:
-Ами да,защо не-и последва Мария.
Върнете се в началото Go down
Amor Gitano
Don't Blame Me ... I'm JuSt a RoCk StaR



Female Брой мнения : 231
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Какво се прави тук? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се прави тук?   Какво се прави тук? EmptyВто Дек 25, 2007 9:34 pm

Двете пообиколиха и накрая Мария се спря пред една каюта с номер #325.
-Според мен, това ще да е.Какво мислиш?
Момичето бутна вратата и се огледа.Стаичката бе широка и уютна.В ъгъла грееше малка камина, а точно насреща и имаше две легла разпределени в двата края на стаята.До всяко легло си имаше и малко нощно шкафче, на което се мъдреше ваза с редени рози.
На пода бе постлан мек килим, а по люковете се спускаха перденца от мек памук.
Върнете се в началото Go down
Никол Фокс

Никол Фокс


Female Брой мнения : 27
Age : 31
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Какво се прави тук? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се прави тук?   Какво се прави тук? EmptyВто Дек 25, 2007 9:46 pm

-Мда,определено ще е тази-каза Ник и влезе навътре с Мария.Стаята бе страхотна,имаше се всичко,а леглата бяха голями.Ники забеляза мъжът които донесе багажа им,и бавно излезе от стаята.След като голеда стаята и пребърка всичко,Ники започна да оправя багажа си:
-Е Мария разкажи ми нещо за себе си?-попита любопитно Ник.
Върнете се в началото Go down
monah
Ученик в Заран
monah


Male Брой мнения : 53
Age : 35
Registration date : 26.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Какво се прави тук? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се прави тук?   Какво се прави тук? EmptyПет Дек 28, 2007 6:42 am

Саломон застана на входа на кораба с малкото си багаж. Нещото което го накара да спре бе една табелка на която пишеше - "Влизането в кораба става само по двойки или по тройки!".
Момчето се опули и си помисли - Що за глупост? Трябва да вися тук, докато не довтаса някой, вместо да се метна в някоя топла каюта?! Ех, какво пък, може и да изчакам, но ако замръзна... Ще видят те." - и момчето остана да чака на входа на кораба, докато не дойде...
Върнете се в началото Go down
Никол Фокс

Никол Фокс


Female Брой мнения : 27
Age : 31
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Какво се прави тук? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се прави тук?   Какво се прави тук? EmptyПет Дек 28, 2007 12:15 pm

Ники,която се размтаваше нагоре надолу из кораба.Тя забеляза момчето,което подпираше стената и отиде до него:
-Спокойно няма да падне стената.Защо не си намериш каюта-пшопита Ник любопитно,а момчето посочи табелката-А де бе,хайде ела ще те разведа наоколо и ще ти покажа къде са каютите.Впрочем Никол Фокс,приятно ми-каза тя и поведе момчето.
Върнете се в началото Go down
monah
Ученик в Заран
monah


Male Брой мнения : 53
Age : 35
Registration date : 26.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Какво се прави тук? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се прави тук?   Какво се прави тук? EmptyПет Яну 04, 2008 12:26 pm

- Здравей, приятно ми е. Казвам се Саломон, Саломон Леуко Камбон.Наистина ще съм ти благодарен, ако ме ръзведеш, тъй като изобщо н еми се седи на тоя скапан студ. Идвам от доста по-топла страна и тук направо умирам от студ. - каза момчето набързо преди да му е замръзнала устата и изтрака със зъби. Беше благодарен, че някой го е видял и му стана приятно. Той последва момичето, което завървя по някакво коридорче. Момчето все още се чудеше как е възможно да се навие да учи в този студ, но мечтите искаха жертви. Въпреки невъзможния студ, вероятно тук щеше да му хареса много.
- Е, Никол, ти откъде си? - попита я момчето след като излезна от своя унес.


ПП. Съжалявам хора, просто тея дни не ми остава много време да сядам пред компа и съмсем забравих. Благодаря за писмото в пощата.
Върнете се в началото Go down
Giselle Saint Clair
Ученик в Пепър
Giselle Saint Clair


Female Брой мнения : 21
Age : 30
Location : Into the Blue
Registration date : 01.07.2008

Character sheet
Описание на Героя:

Какво се прави тук? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се прави тук?   Какво се прави тук? EmptyЧет Юли 17, 2008 3:23 pm

Жизел се бе качила на кораба, но странно нямаше много хора. Тя си представяше, че всички каюти ще са заети, но не беше така. Момичeто се надяваше пътуването да не е много дълго, защото мисълта, че се намира на метри от изкушавщата вода я побъркваше. Тя искаше да зареже всичките си неща на палубата и да се хвърли в морските води. Но това едва ли щеше да се случи и Сейнт Клейр се примири.
По време на пътуването тя срещна доста непознати лица. В дейсвителност тя не срещна нито едно познато, но това не я вълнуваше .Така или иначе бе унила и искаше само и единствено да стигне до училището. Прекарваше влемето си на палубата, гледайки как прекрасните вълни се разбиват в кораба.
Най-сетне "Бако" достигна до руското училище. Жизел се промъкна пред всички с надменна усмивка и слезе първа. След час вече беше в училището, на път към дома си...


П.П. Доколкото разбрах корабът вече е пристигнал...и годината е започнала...предполагам че поста ми не е грешен...ако е може да го изтриете Wink
Върнете се в началото Go down
http://frozen-beauty-yo.piczo.com
Мелания Озерова

Мелания Озерова


Брой мнения : 10
Registration date : 04.07.2010

Character sheet
Описание на Героя:

Какво се прави тук? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се прави тук?   Какво се прави тук? EmptyПон Юли 05, 2010 8:26 pm

Мелъни отметна хубавата си коса. Сега тя приличаше по-скоро на светло-ръжденикаво, клонящо към русо, въпреки че допреди малко беше кестенява. Имаше малко души на кораба и й дадоха каюта само за нея.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво се прави тук? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се прави тук?   Какво се прави тук? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво се прави тук?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Manron School :: По път за Манрон :: Кораба Бако-
Идете на: