Manron School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manron School

We are back again
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Магазинът за магически пръчки

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Could`Be
Admin
Could`Be


Male Брой мнения : 345
Age : 33
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Магазинът за магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Магазинът за магически пръчки   Магазинът за магически пръчки EmptyНед Дек 23, 2007 10:07 pm

махагон - 28 см. - еластична - - 45 рубли


косъм от вийла - върба - 35 см. - 90 рубли


върба - 26см. - - 90 рубли


перо от феникс - бодлива зеленика - 35 см. - 60 рубли


косъм от еднорог - палисандрово дърво - 30 см. - - 230 рубли


Косъм от опашката на върколак - череша - 26 см. -90 рубли


Косъм от сибирски дракон - черница - 50 рубли
Върнете се в началото Go down
https://manron.bulgarianforum.net
Karmen
Ученик в Богатир
Karmen


Female Брой мнения : 7
Age : 31
Registration date : 20.07.2008

Character sheet
Описание на Героя:

Магазинът за магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазинът за магически пръчки   Магазинът за магически пръчки EmptyНед Юли 20, 2008 10:26 pm

Момичето влезе в магазина и се огледа нервно. Доближи се към продавача и заговори бавно, сякаш иначе нямаше да я разбере.
-Мога ли да регистрирам собствена пръчка. Все пак съм внучка на Грегорович-усмихна се тя-И така, притежавам пръчка:
Орех и змейска сърдечна нишка, тридесет и пет сантиметра, пластична. Трябва ли да заплатя за регистрирането?

Върнете се в началото Go down
Мелания Озерова

Мелания Озерова


Брой мнения : 10
Registration date : 04.07.2010

Character sheet
Описание на Героя:

Магазинът за магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазинът за магически пръчки   Магазинът за магически пръчки EmptyНед Юли 04, 2010 9:54 pm

Ния влезе в един голям магазин.
-Здравейте, г-це! Вампирска миризма ли надушвам? -попита я веднага продаваша.
-Да, господине. Бихте ли ми помогнали да си избера пръчка?
-Разкажи ми за теб!
-Ами аз съм на главно място особнячка. И... - вампирката си пое дъх. -енргична, замечтана, дрюжелюбна, мила, отворена. Това достатъчно ли е?
-Хъх... По прицип всяка пръчка ще ти върши работа, но... има само една, която ще ти върши чудесна работа. Но тя е много скъпа!
-Какво съдържа?
-Ами люспа от полу-дракон полу-змия и косъм от върколак и перо от говореща птица, 37 сантиметра, еластична. А цената й е... 819 рубли или... ъ....
-6 зегни и 69 рубли - пресметна на бързо вампрката. Заповядайте и тя подаде парите. След миг човечето дотича с кутийка обвита в паяжина. Когато издуха праха, отдолу заблестяха 9 перли и си пролича, че кутийката е от позлатено ръчно изработено дърво. Той и я подаде и вампирката я отвори. Извади от вътре една прекрасна пръчица. Щом я хвана, тя заблестя.
-Това е! Ти си!-извика продавача.
-Коя? -учуди се кръвопийката.
-Ти си "избранната". "Избранната" е доста силна вампирка. И е доста особена. Но... казват, че тя ще купи тази пръчица и тя ще заблести в ръката й. И... сигурно е, че ще излезе нещо от нея. Добро или зло не се знае. А сега довиждане - и човечето почти избута Ния от магазина.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магазинът за магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазинът за магически пръчки   Магазинът за магически пръчки Empty

Върнете се в началото Go down
 
Магазинът за магически пръчки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Manron School :: Извън Манрон :: Магьосническата уличка Гонди-
Идете на: